Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

А ви коли-небудь замислювалися над тим, аби зайнятися зеленим туризмом? Адже таке проведення часу чудодійно позначається на вашому здоров'ї, приносить естетичне і культурне задоволення. Можливо Оросієво буде вашим першим місцем для такого відпочинку. Якщо ви читаєте цей текст влітку – рекомендуємо вам прямо зараз встати з-за комп'ютера, піти в комору і дістати звідти залежалу без діла похідну намет, казанок і інші атрибути походу... Настійно рекомендуємо вам відправитися сюди хоча б на пару днів. Свідомість очищається краще, ніж після походу до найкращого психолога ;) Але і взимку, як не дивно, тут буде що робити. І якщо ви дочитаєте текст до кінця – зрозумієте, що ми маємо на увазі.

Затишне село Оросієво

Дане село знаходиться в Берегівському районі мальовничої Закарпатської області. Зручне розташування Оросієво приваблює багатьох туристів, які хочуть подивитися цікаві місця.

У селі ви можете познайомитися з місцевим колоритом, традиціями і особливостями. Завдяки розвитку зеленого туризму тут з'являються  нові садиби, в яких будь-який бажаючий може зупинитися на ніч або на більш тривалий час.

Тут вас привітно зустрінуть жителі села і розкажуть багато цікавого.

Вражаючі пам'ятки Оросієво

Кожне село, селище, навіть найменше поселення має свої цікаві місця. В Оросієво теж є свої визначні пам'ятки, які варто подивитися.

У селі стоїть реформаторський храм, який був зведений ще в 15 столітті. Спочатку він належав католицькій єпархії, але після того, як суспільство прийняло протестантську віру, церква теж змінила конфесію. Храм був не один раз реставрований, але не втратив своєї привабливості.

При в'їзді в село ви можете помилуватися красивим пам'ятником Святої Марії, який був встановлений в 2008 році. Ще однією особливістю села є його близьке розташування до таких місць як винний підвал у Берегово, річки Тиса та Боржава, замок Шенборнів і іншим прекрасним місцях Закарпатської області.

 

Насичена історія Оросієво

Наше минуле має великий вплив на наше сьогодення і майбутнє. Так, історія села Оросієво бере свій початок в далекому 13 столітті, а перша письмова згадка датована 1260 роком. Назву дана територія отримала від своїх перших власників сім'ї Оросі. У 1566 році набігами татарських орд село було повністю зруйноване, жителі були викрадені в рабство. Реформаторський храм, який до нинішніх днів стоїть в селі, був зведений у 1595 році.

У радянські часи особливим успіхом користувалося вирощування винограду та тютюну. На сьогоднішній день тут виготовляють виноматеріал, з якого потім роблять відомі нам вина. Відвідайте це мальовниче село, і ви дізнаєтеся дуже багато цікавого!

28.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали