Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Краса, яку оспівують поети, пейзажі, які малюють художники... Ви можете собі уявити все це в сукупності з лікувальними властивостями? Вода, яка зцілює, повітря, яке наповнює вас до країв, неймовірна краса місцевості, назавжди оселяються у вашій пам'яті! Ви вже захотіли там побувати? Це можливо. Село Поляна завжди радо зустріне вас!!!

Цілюще село Поляна!

Кожен з нас чув про мінеральні води, які покращують роботу травлення, а також лікують і відновлюють наш організм.

Село Поляна не може не пишатися своїми лікувальними водами, які були подаровані нам надрами самої матінки Землі.

Знаходиться це чарівне місце в Свалявському районі Закарпатської області. Село оточене практично з усіх боків мальовничими густими лісами, що робить це місце ще більш екологічно чистим.

Даний курорт із задоволенням приймає відпочиваючих і допомагає їм відчути себе затишно і комфортно, що сприяє корисному і приємному відпочинку.

Пам'ятки Поляни сподобаються кожному!

Кожен з нас не з чуток знає про це прекрасне місце і хоче побувати тут. Пам'яток в Поляні досить, але, безумовно, головним з них є наявність джерела природної мінеральної води, яка стала популярна не тільки в Україні.

Дане село здається збирає пари – два санаторії, дві річки, які тут зустрічаються і два хребта, які його оточують.

Вам вже захотілося відвідати це чарівне місце? Так само даний курорт із задоволенням приймає любителів зимових видів спорту.


 

Історія старовинного села Поляна

Так склалося, що минуле завжди викликає цікавість у людей. Ще в 17 столітті почалася історія села Поляна, прославившись як один із центрів опришківського руху. Завдяки графам Шенборнам, яким дана місцевість належала в 18 столітті, почалися пошуки мінеральних вод. І вже в 20 столітті ми могли оцінити всі корисні властивості цього прекрасного дару природи. 

 

Завдяки налагодженому виробництву з випуску таких, відомих донині, мінеральних вод як «Поляна Квасова» і «Поляна Купель», даний продукт не одноразово відзначався на міжнародних конкурсах, як кращий в Європі. Я думаю, тепер ви точно захочете відвідати цей чудовий куточок нашої країни!

23.05.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали