Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Старокостянтинів

Україна, Поділля, Хмельницька

Вам набридло просиджувати вихідні біля телевізора, займатися повсякденними справами? Тоді чому б не провести їх інакше? Наприклад, поїхати в інше місто і помилуватися місцевими пам'ятками, смачно повечеряти і добре провести час. Відправляйте в Старокостянтинів, насолодитеся відмінним відпочинком!

Старокостянтинів – чудове місто!

Пропонуємо відправитися вам в мальовниче місто, що оточене трьома річками: Случ, Ікопоть та Шахівка –  місто Старокостянтинів.

Тут ви зможете прогулятися по тінистих алеях, відвідати цікаві місця і просто добре провести час, насолоджуючись прекрасними пейзажами. Ви отримаєте колосальне задоволення від цього міста! 

Екскурсії по Україні

Множинні пам'ятки Старокостянтинова

Ви навіть уявити собі не можете наскільки багатий пам'ятками Старокостянтинів. В першу чергу обов'язково варто відвідати величний замок Острозьких 1561-1571 років. Ця фортифікаційна споруда витримала облогу 30-тисячної армії татарської орди. В комплекс входять вежа, княжий палац, підвали і церква.

На сьогоднішній день в замку відкрито історику-культурний музей «Старий Константинів». Символом цього дивного міста є величезна сторожова вежа 1572 року. Неможливо не помітити і п'ятиповерхову будівлю - водяний млин, яка була побудована в 1905 році. Це один з найяскравіших пам'яток архітектури в стилі модерн. Зразком пізнього бароко в місті є костел Іоанна Хрестителя 1754 року.

Не менш прекрасним культовою спорудою вважається і церква Різдва Пресвятої Богородиці 1807 року. Особливе місце серед сакральних пам'яток займає Троїцька церква, яка знаходиться на території замкового комплексу. Саме цю споруду першим було побудовано при будівництві міста. Обов'язково прогуляйтеся по набережній, яку прикрашають різноманітні скульптури казкових героїв.
 

Дізнавайтеся більше про власну країну, їдьте в тури по Україні.
Тури по Україні

Трохи історії міста Старокостянтинів

Історія Старокостянтинова починається в 1525 році. Тоді ще село Колищенці належало польському королю і його нащадкам. Князь Костянтин Острозький в 1561 році купив ці землі і з'явився тут місто Константинов, який в 1632 році був знову перейменований.

Екскурсії по Укрнаїні

З 1620 року територія належала князям Заславським, а в 1682 році перейшла у володіння роду Любомирських. На сьогоднішній день це дивовижне місто, багатий визначними пам'ятками і подіями, які обов'язково варто відвідати.

Довгий час вважалося, що місто заснував князь Василь-Костянтин Острозький у 1561 році. Однак виявилося, що Старокостянтинів є літописним містом Кобудем, історія якого налічує  понад 810 років.

Про інші тури по Україні, ви можете дізнатись, натиснувши на посилання. 


Одноденні екскурсії по Україні.

29.09.2020
ОДноденні екскурсії в цьому місті
Всі екскурсії
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали