Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

А ви любите таємниці, загадки і містичні історії? Кожен з нас чув про легендарного графа Дракулу. А знаєте, де знайшли свій притулок відьми, які врятувалися втечею від святої інквізиції? Хочете поринути в світ містики і вічної молодості? Тоді ми вирушимо з вами до Сваляви!

Свалява – місто містики і вічної молодості!

Легенда свідчить, що на даній території, коли вона належала трансильванцям, жив тут аристократ, який пив людську кров. Тому історію про Дракулу приписують саме тутешнім місцям.

А ще ходять чутки, що саме в Сваляві, в далекому минулому, знайшли свій притулок можливі відьми, які втекли від святої інквізиції. Саме вони подарували місту чарівні джерела, які повертають вічну молодість і славлять це місце далеко за межі України.

Вражаючі пам'ятки Сваляви

Крім містики, місто приваблює своїми мальовничими пейзажами і мінеральними джерелами. Пам'ятки Сваляви заслуговують на особливу увагу. Неперевершене відчуття викликає дерев'яна Михайлівська церква, яка, за легендою, побудована без єдиного цвяха ще в 1588 році.

Також ви можете відвідати Кирило-Мефодіївський монастир, який був відкритий в 1996 році. Величезний інтерес викликають і залишки найдавнішого замку на правому березі Латориці. А найголовнішим скарбом міста є його мінеральні джерела, які користуються успіхом навіть у європейських туристів.

Чудовий бальнеологічний курорт, неймовірні пейзажі, загадки і таємниці, прекрасний клімат і найчистіше повітря – все це чекає на вас тут!

Багатовікова історія міста Свалява

Там, де річка Свалявка впадає в Латорицю, де гірські хребти зливаються з рівнинами, в далекому 12 столітті почалася історія прекрасного міста Свалява! За час свого існування територія постійно змінювала своїх власників і належала угорцям, чехам і трансильванським князям.Про прекрасні властивості мінеральних вод було відомо ще в 1463 році. У 1957 році було присвоєно статус міста районного підпорядкування. Ви вже почали пакувати валізи, що б відправиться в цей прекрасний куточок нашої країни? Головне не забудьте прихопити з собою срібний медальйон, ну так, про всяк випадок!

14.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали