Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Робота, домашні клопоти, турботи – все це нависло над вами важким тягарем? Можливо вам просто варто відпочити, набратися сил, злитися з природою! Ви не знаєте, як і де краще це зробити? Тоді відповідь проста – Воловець саме те місце! Не витрачайте ні хвилини! Прямо зараз вирушайте туди, де ваша душа буде відпочивати по-справжньому.

Воловець – справжній оазис!

У щоденній метушні ми забуваємо, якою прекрасною може бути природа.

Урбаністичні пейзажі давно і міцно засіли в наші голови і витіснили ті прекрасні картинки справжньої краси – поля, ліси, чисте небо, яскраві зірки на небосхилі, водоспади… Всіма цими красотами володіє прекрасний куточок нашої країни Воловець!

Це селище міського типу, яке за сумісництвом є районним центром Воловецького району, розташувався уздовж річки Вичі. За припущенням, назву селище отримало від потоку Волівчик, який служив водопоєм для волів.

Найчистіше повітря, прекрасна флора і фауна – це просто куточок раю. Протягом всього року тут можна отримати незабутнє задоволення. Взимку затишно почуватимуться в селищі прихильники гірськолижного спорту, а іншу пору року – любителі зеленого туризму.

Неймовірні пам'ятки Воловця 

Ви коли-небудь бачили водоспад? Гарний, справжній... Хотіли б почути шум води, який заворожує? Водоспад Шипіт – один з найкрасивіших в Україні. Це одна з найпрекрасніших пам'яток Воловця, яка знаходиться всього лише в 10км від селища.

А який чудовий заповідник Пікуй розташувався на території даного району… Словами не передати всієї краси цього лісу з його ялинами, буками, смереками, ясенями, тополями і дубами. А як приємно побачити своїми очима цілі поля квітів, занесених до Червоної книги України: конвалії, проліски і багато інших. І мальовничі краєвиди – не єдине, що може вас тут підкорити. 

 

Стародавня історія Воловця

Періоди виникнення різних селищ і міст неодмінно викликають цікавість у туристів. Історія селища Воловець дуже насичена і бере свій початок в далекому минулому. У 1930 році тут був знайдений скарб, який свідчить про перші поселення на цій території ще в кінці II тис. до н.е. А тепер уявіть собі – багатовікові таємниці, скарби, відбитки минулого – все це тут.

Хіба не хотіли б ви дізнатися ще більше про це прекрасне місце, побачивши все на власні очі?

Більше акційних турів по Україні та закордоном Ви знайдете в розділі "Гарячі тури" від Анга Тревел. Обирайте тур для себе та не пропустіть можливість отримати кращі емоції та враження за класною ціною!

Друзі, нагадуємо, що є супер зручний спосіб стежити за вигідними пропозиціями та новинками - наш Telegram-канал! Підписуйтесь і отримуйте першими всі кращі пропозиції!

18.05.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали