Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Хто з нас не хотів хоч раз в житті потрапити на край світу? А можливо ви обіцяли своїй коханій людині відправитися з нею туди? У вас є можливість побувати на краю нашої мальовничої країни, в самій західній точці України – місті Чоп.

Спокійний і розмірений Чоп

У кожного міста, як і у людини є свій характер. Один – веселий і життєрадісний, в якому хочеться кружляти як у вирі, інший – трохи  сумний і підштовхує нас на глибокі думки. Є міста красиві і успішні, сірі і одноманітні.

Чоп має свій особливий характер. Він впевнений, неспішний і дуже значний. Розташувалося місто між річок Тиса та Латориця, і є важливим транспортним вузлом зі Словаччиною та Угорщиною. Практично половина населення – угорці.

Пам'ятки прикордонного міста Чоп

Перебуваючи на кордоні з Європейськими країнами, місто запозичило і приміряло на себе схожий образ. Прогулюючись вулицями відчуваєш себе в Європі, де особливе планування вулиць і будинків, незнайома мова і усміхнені люди, які не губляться в міській метушні.

Архітектурними пам'ятками Чопа є Реформаторська церква та Римо-католицька церква Св. Анни. Остання була зведена в 1903 році.

Наявність величезної зеленої території в місті, робить його особливо привабливим в весняний період, коли всюди квітнуть яблуні і вишні. Завдяки існуючим річкам, відпочинок тут просто чудовий. Можна просто полежати на березі або зайнятися риболовлею.


 

Історія міста Чоп

Свій історичний початок Чоп бере в далекому 1281 році, про що згадується в угорських літописах. Жили в той час на цій території феодали Чопі. Їх прізвище і послужило назвою міста. Ця територія ласий шматочок, тому тут часто змінювалася влада, культура і релігія. За весь час свого існування місцевість була під управлінням 142 власників.

 

Важливим періодом у розвитку стало будівництво залізничної лінії в 1872 році. У 1945 році територія стала входити до складу України. Статус міста обласного підпорядкування було присвоєно в травні 2003 року. Подорож на західну крайню точку України обов'язково вам запам'ятається!

07.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали