Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Вам захотілося нових емоцій? Відчути трохи драйву і побувати на якомусь незвичному фестивалі? А можливо з цим і поєднати невеличку екскурсію? Тоді ласкаво просимо до села Геча! Тут, як не дивно, є все, що потрібно справжнім мандрівникам, які прагнуть до свіжих вражень і яскравих емоцій!

Село Геча чекає любителів м'яса!

Так, саме м'яса, але й не тільки! Міжнародний конкурс м'ясників в селі Геча проходить щорічно.

У 2016 році це буде вже ювілейний X фестиваль «Діснотор», про який знають далеко за межами Закарпатської області. Саме в цей день гентеші з самого ранку починають змагання, а кулінари готують зі свіжої свинини найрізноманітніші страви. А ще до всього цього подають прекрасне закарпатське вино.

Також тут проходить щорічно і сливовий фестиваль, де готують ароматний сливовий леквар. Але це далеко не все, заради чого варто відвідати це прекрасне місце. Втім, скажемо відразу: сюди неодмінно варто приїхати тим, хто закоханий в страви з м'яса, хто не боїться у відпустці додати пару-трійку кілограмів, а також тим, хто кожну подорож прагне відкривати для себе нові смаки. У селі Геча вам буде дуууже смачно!

Пам'ятки «смачного» села Геча

Так, безумовно, варто побувати на фестивалях, які тут проходять. Окрім цього, ви зможете ознайомитися з визначними пам'ятками Гечі. Споруда, якій понад 200 років, неодмінно викличе у вас інтерес. Будинок Кайденів був побудований самим главою дворянської сім'ї. Також неподалік садиби є фамільний склеп цього роду.

Вашу увагу так само приверне і кам'яна церква, поруч з якою знаходиться будинок священика, яка була побудована дворянською родиною. Архітектуру населеного пункту не можна назвати багатою. Власне, як прийнято говорити: «раз, два та й усе», але той мізер, який тут є – неодмінно змусить вас відчути шалений захват!

 

Історія самобутнього села Геча

Дане село розташоване в 10км від Берегово. Основне населення – етнічні угорці. Саме з 1232 року почалася історія Гечі. Належала ця територія угорському роду Гечеі. У володіння сім'ї Кайден дані землі перейшли на початку 18 століття. З 2006 року тут проходить щорічний фестиваль різників, який приваблює туристів. Мабуть, про історію цього села найкраще розповість місцеве населення.Примітна та любов, яку вони відчувають по відношенню до рідного краю. Напевно, це і є той самий патріотизм, до якого варто прагнути кожному з нас. Дух минулого просяк тут кожен квадратний метр, атмосфера незвичайна – зачаровує симбіоз спокою і, одночасно, свята. Загалом, не зволікайте, а відкривайте для себе цей шматочок рідної України.

16.11.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали