Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Угорські садиби зеленого туризму

від 0 грн.
За місце в день
Забронювати
Сніданок, вечеря 

екскурсії; подвір`я; 

WiFi 

Англійська, Російська, Угорська

Проживаємо в Угорських садибах - це приватні будинки  що знаходяться в селах Берегівського р-ну Бене, Боржава, Четфалва, Геча та інші, за 12 км від м. Берегово. У будинку кімнати по 2 або 3 особи - але душ та туалет 1 на весь будинок або 1 на поверсі. На облаштованій території квіти, зелень, сад, город. Номери: кімнати на дві односпальні ліжка, на одне двоспальне ліжкo, шафа, тумбочка, стільці (с/в в будинку, а не в кімнаті у кожного!!!) Харчування: сніданок та вечеря (згідно пакету туру). Ви зможете спробувати не тільки типові угорські та закарпатські страви, але й українську та європейську кухню.

Номери різні

Два односпальні ліжка, двоспальне ліжко або розкладний диван, тумбочки, шафа.

Зручності (душ та туалет)

Це не готель тому немає власного санвузолу у кожній кімнаті. Зазвичай він 1 на весь будинок; буває 1 на поверх; буває 1 в кожному номері.

Харчування

В садибі Ви знаходитесь в гостях у господарів. Господарі садиб готують для вас Сніданки та вечері. Угорськa кухня, українська кухня, європейська кухня. Зазвичай господарі пригощають власним вином!

Спорт і розваги

Екскурсії, прогулянки; мангал; винарня; 


Реєстрація виїзду

Заселення здійснюється з 20:00 до 22:00. Розрахунковий час - з 07:30 до 10:00

01.10.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали