Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Ви з тих людей, хто любить проводити вільний час з користю? А як же задоволення? Так, не завжди вдається поєднувати корисне з приємним, однак це цілком можливо. Не позбавляйте себе приємних емоцій! Швидше відправляйте в Маков.

Маков – користь і задоволення в одному флаконі!

Як багата унікальними природними ресурсами наша країна.

Гарячі джерела, кліматичні та бальнеологічні курорти, мінеральні води – одна насолода. Одним з таких багатств України є село Маків, Хмельницької області.

Тут ви не тільки зможете задовольнити свої естетичні потреби, ознайомившись з пам'ятками культури та архітектури, а й зможете оздоровитися.

Найцінніші пам'ятки Макова

Мальовниче село, яке з кожним роком відвідує все більша кількість туристів і відпочиваючих.

Тут знаходиться джерело мінеральних вод, на базі якого відкрито санаторій. Це відмінна можливість поправити своє здоров'я і отримати насолоду від прекрасними місцями села.

Унікальним пам'ятником архітектури в селі є палацово-парковий комплекс Раціборовскіх. Будівництво садиби ставитися до другої половини 18 століття. На жаль, не весь комплекс уцілів після революції, однак є чим насолодитися і на що подивитися.

Особливий інтерес викликає і старовинний в'їзд на територію цукрового заводу. Ворота прикрашені цікавими викторианскими статуями – каріатидами. І це не всі визначні пам'ятки села Маків, які вас зацікавлять.

 

Зовсім недалеко від села знаходиться Кармалюкова гора. Це дивовижної краси національний ландшафтний заповідник, площа якого становить цілих 42га. Скільки таємниць і легенд витає над цією горою ... Обов'язково підніміться на оглядовий майданчик і насолодитеся відривається перед вами видом. Це непередаване відчуття, від якого захоплює дух.

Трохи з історії Макова

Невелике, але дійсно привабливе село відоме ще з 1482 року. У 19 столітті цими мальовничими землями володіли графи Раціборовскіе, завдяки яким тут був зведений шикарний палац, а також дивовижний парк з пальмами та іншими дивовижними рослинами. Мало, що відомо з історії села Маків, однак це зовсім не завадить вам насолодитися його красою.
 

19.11.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали