Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Ви з тих людей, хто любить проводити вільний час з користю? А як же задоволення? Так, не завжди вдається поєднувати корисне з приємним, однак це цілком можливо. Не позбавляйте себе приємних емоцій! Швидше відправляйте в Маків. Тури по Україні з Анга Тревел

Маков – користь і задоволення в одному флаконі!

Як багата унікальними природними ресурсами наша країна.

Гарячі джерела, кліматичні та бальнеологічні курорти, мінеральні води – одна насолода. Одним з таких багатств України є село Маків, Хмельницької області.

Тут ви не тільки зможете задовольнити свої естетичні потреби, ознайомившись з пам'ятками культури та архітектури, а й зможете оздоровитися.

Тури по Україні милують око патріота.

Найцінніші пам'ятки Макова

Мальовниче село, яке з кожним роком відвідує все більша кількість туристів і відпочиваючих.

Тут знаходиться джерело мінеральних вод, на базі якого відкрито санаторій. Це відмінна можливість поправити своє здоров'я і отримати насолоду від милування прекрасними місцями села.

Унікальним пам'ятником архітектури в селі є палацово-парковий комплекс Раціборовскіх. Будівництво садиби ставитися до другої половини 18 століття. На жаль, не весь комплекс уцілів після революції, однак є чим насолодитися і на що подивитися.

Особливий інтерес викликає і старовинний в'їзд на територію цукрового заводу. Ворота прикрашені цікавими викторианскими статуями – каріатидами. І це не всі визначні пам'ятки села Маків, які вас зацікавлять.

Тур по Україні   Тури по Україні

Зовсім недалеко від села знаходиться Кармалюкова гора. Це дивовижної краси національний ландшафтний заповідник, площа якого становить цілих 42га. Скільки таємниць і легенд витає над цією горою ... Обов'язково підніміться на оглядовий майданчик і насолодитеся відривається перед вами видом. Це непередаване відчуття, від якого захоплює дух.

Автобусні тури з Києва.

Трохи з історії Макова

Невелике, але дійсно привабливе село відоме ще з 1482 року. У 19 столітті цими мальовничими землями володіли графи Раціборовскіе, завдяки яким тут був зведений шикарний палац, а також дивовижний парк з пальмами та іншими дивовижними рослинами. Мало, що відомо з історії села Маків, однак це зовсім не завадить вам насолодитися його красою.
 

22.09.2020
ОДноденні екскурсії в цій області
Всі екскурсії
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали