Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Хотіли б ви опинитися на батьківщині сирів? Подихати чистим повітрям, ознайомитися з настільки цікавим процесом сироваріння, зануритися в усі тонкощі цієї справи? Тоді ласкаво просимо в Селищі Нижнє. І якщо ви ще досі думаєте, що батьківщина сирів – якась там Швейцарія, Франція, або Італія, або Грузія (втім, неважливо)... Поспішаємо вас переконати в тому, що цей ніжний молочний продукт стався саме звідси. А якщо не вірите – давайте розвіювати міфи разом!

Нижнє Селище – наша власна Швейцарія

Маленьке гірське село, яке розташувалося в Закарпатській області Хустського району, здивує вас колоритом і різноманітністю.

Відомо Нижнє Селище на всю Україну своєю приватною сироварнею, яка була заснована в 1994 році, завдяки допомозі швейцарської організації. Вони ж завезли сюди обладнання і навчили персонал. Саме тут виготовляють неймовірно смачні сири зі свіжих і екологічно чистих продуктів. Тому любителі побалувати себе відмінним червоним вином зі шматочком сиру, який буквально тане в роті...

Гей! Чуєте! Вам сюди! І рекомендуємо вам взяти з собою в подорож якусь сумку або валізу побільше, адже додому захочеться відвезти максимум цієї смакоти.

Колоритні пам'ятки Нижнього Селища

Безумовно, подивитися тутешню сироварню необхідно кожному туристу. «Селиська сироварня» є однією з визначних пам'яток села Нижнє Селище.

Так само варто відвідати і туристичний комплекс «Колиба опришків», в якому вас зустрінуть гостинні господарі. Це точна копія житла повстанців, яка допоможе вам відчути себе в далекому минулому. Тут вас нагодують смачними традиційними стравами закарпатської кухні. Раз на тиждень в даному закладі проходять чудові «вечорниці».«Долина нарцисів» – ще одне унікальне місце. Це єдина такого роду в Європі територія, що охороняється. Також, через село протікає річка Хустець.

Давня історія Нижнього Селища

Свій початок історія села Нижнє Селище бере в далекому 1455 році, коли були знайдені перші письмові згадки про нього. У 1994 році тут була відкрита приватна сироварня, яка виробляє 3 види шалено смачного сиру: «Селиський», «Хуст» та «Нарцис Карпат».

 

Сири виготовляються за традиціями Швейцарських Альп. Про те, як розвивалося село, що цікавого відбувалося тут – вам з величезним задоволенням розкажуть місцеві жителі.
 

14.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали