Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Ви любите гарні вина, трохи пряні, з легким ароматом фруктів? Хотіли б випробувати себе в якості дегустатора, навчитися вловлювати тонкі ноти і відчувати неперевершений післясмак? А можливо ви хочете дізнатися більше про історію виноробства? Тоді ласкаво просимо в село Яноші!

Яноші – для поціновувачів напою богів!

Ще Омар Хайям писав, що журба – це отрута, а вино – протиотрута. З давніх часів вино вважалося напоєм богів. У кожного, хто займається виноробством є своя особлива рецептура, секрети і тонкощі, які передаються з покоління в покоління.

Село Яноші на Закарпатті славиться своїми прекрасними виноградниками і прекрасними винами. Якщо ви є шанувальником цього прекрасного напою, то обов'язково повинні відвідати це чудове місце.

П'янкі пам'ятки села Яноші

Вино – це крила закоханих, сповнених запалом. Вино – це троянда і блиск на щоках у милої (Омар Хайям). Однією з визначних пам'яток Яноші є Будинок вина «Берегвідек». Тут ви зможете ознайомитися з цікавою історією виноробства, продегустувати ароматні вина Закарпаття.

Особливий шарм надає неймовірно затишний інтер'єр дегустаційного залу: дерев'яні бочки, старовинні знаряддя виробництва, камін і свічки. Так само ви можете придбати вино, яке вам сподобалось і привезти додому частинку Закарпаття. У селі є інформаційний туристичний центр, де відкрит виставковий зал «Скарби Берегівщини». Також ви маєте можливість відвідати і басейни з термальною водою, насолодитися дубовими гаями.


 

Захоплююча історія села Яноші

Угорські поселення на цій території знаходилися тут ще на початку 13 століття. Історія села Яноші дуже цікава! Відоме раніше як Іваноші, воно належало угорській королеві Ержебеті. До сьогодення етнічні угорці, які проживають в селі, зберігають традиції і свою рідну мову. Княжна Сюзанна Лорантффі в 1682 році наказом заборонила завдавати шкоди дубовим лісам, які і зараз вражають своєю красою. Занурившись в історію і побут цього села, ви потрапите в справжню казку!

 

 

04.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали