Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Легенда Шаян

від 0 грн.
За місце в день
Забронювати
Ресторан

Російська лазня, кварцова сауна, басейн

Дитячий майданчик, казковий будиночок, футбольне поле, озеро

WI-Fi на території

ресторан, паркінг, охорона
Англійська, Українська, Россійська

Загальна інформація готелю Легенда Шаян

Санаторно-курортний комплекс Легенда Шаян розташувався в затишному куточку Карпатських гір, прихованому від міського шуму і суєти оазисі спокою, в с. Шаян Хустського району і пропонує Вам якісний відпочинок в Закарпатті .

Крім чарівної краси природи і найчистішого гірського повітря, головною особливістю розташування санаторію Легенда Шаян є його близькість до цінних джерелам мінеральних вод Шаянського походження - Шаянської-4 і Шаянської-242 що дозволить Вам урізноманітнити Ваш відпочинок в Закарпатті бальнеолікуванням.

Розміщення

Готель Легенда Шаян являє собою котеджний комплекс з досить розвиненою інфраструктурою. Ви можете зупинити свій вибір на котеджах класу «Стандарт», «Напівлюкс» і «Люкс», кожен з яких відрізняється комфортністю і зручністю.

Харчування

На території санаторно-курортного комплексу розташований сучасний ресторан, в якому відпочиваючі зможуть покуштувати страви закарпатської, угорської, румунської та європейської кухні з ресторанного меню, також є можливість замовлення дієтичного харчування. Ресторан обладнаний літньою терасою і банкетним VIP-залом.

Інфраструктура готелю Легенда Шаян

  • Комфортабельні будиночки котеджного типу;
  • Ресторан, розрахований на 70 осіб;
  • Міні-пекарня на території;
  • Російська лазня, кварцова сауна, басейн;
  • Дитячий майданчик, казковий будиночок, футбольне поле, озеро;
  • WI-Fi на території.
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали