Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Фішки туру:
  • Неймовірний тур-відпустка по Карпатам та Закарпаттю
Ціна туру:
від 3895 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 7 днів
Кількість ночей 6 ночей
Нічні переїзди 0
Активні дні 7
Тип транспорту Автобус
Проживання
, , , , ,
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
Очікуйте інфолист

 

День 1

09:00 виїзд зі Львова 

Пилипець - тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.

Підйом канатно-крісельною дорогою на гору Гимба.

Поселення, вільний час.

Вечеря.

День 2

08:00 сніданок і виїзд.

Келечин - батьківщина президента Карпатської України Августина Волошина славиться також своїм унікальним джерелом природно-газованої мінеральної води “Келечин”, яка відноситься до нарзанів із високим вмістом заліза. Дегустація унікальної мінеральної води.

Синевирський перевал - один із наймальовничіших перевалів українських Карпат, має висоту 793 метрів і з нього відриваються чудові панорами довколишніх гірських хребтів.

Національний парк “Синевир” на території якого розташований реабілітаційний центр бурого ведмедя площею 12 га. У зв’язку із діяльністю людини, цей найбільший хижак України опинився на межі винищення та потребує особливого ставлення. Центр створений з метою реабілітації особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження в неводі та потерпілих від стихійного лиха, для відтворення їх популяції у природньому середовищі існування.

Синевир є візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”, воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри.

Обід

Колочава - одне з найгарніших сіл Закарпаття, в якому розташовано 10 музеїв, 20 пам’ятників, 50 визначних історичних місць, найвідоміші з яких музей народної архітектури та побуту “Старе село”, музей залізничної справи “Колочавська вузькоколійка” та музей “Колочавський бокораш”. Всіх гостей ласкаво запрошуємо до корчми “У Вольфа”, де можна почастуватися і побачити сценки із життя горян.

Сойми - мальовниче карпатське село славиться своїм унікальним джерелом мінеральної води “Соймівська”, яка має найбільший вміст кальцію серед усіх мінеральних вод України та не має аналогів у світі. Дегустація мінеральної води.

Повернення в готель, вечеря.

ДЕНЬ 3

08:00 сніданок і виїзд

Санаторій Карпати - серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців України - мисливський палац графів Шенборнів (1890р.). Екскурсія палацом, який оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами та дивиться на нас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати.

Мукачево - тут на одинокій вулканічній горі знаходиться найпотужніша фортеця в Україні - замок “Паланок” (XIV ст.), який спорудив князь Федір Корятович, а овіяла героїчною славою княгиня Ілона Зріні. За наявності вільного часу в Мукачево також можна оглянути ще багато цікавого: каплицю св. Мартина (XIV ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасну зелену ратушу (1903р.).

Обід

Берегово - колишній “Береґсас” здавна відомий своїми архітектурними пам’ятками, але більшість туристів їдуть сюди для лікування, насолоди та відпочинку. Адже саме тут розташований сучасний оздоровчий комплекс “Жайворонок”, який славиться басейнами з унікальною термальною водою (температурою 31-45 С). Гості комплексу цілий рік можуть лікуватися та відпочивати у відкритих та критих басейнах із природньою мінеральною водою, котра піднімається безпосередньо із термальних свердловин глибиною понад 1 км.

Берегівське вулканічне низькогір’я - околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті. Дегустація вин.

19:30 поселення в садиби Берегівський р-н. 

Вечеря.

ДЕНЬ 4

08:00 сніданок і виїзд

Ужгород - перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста - Корзо, обов’язково огляньте найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), огляньте один з найстаріших в Україні замків (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обов’язково завітайте в культову корчму “Деца у нотаря”. Екскурсія містом замком.

Обід

Косино - супер-сучасний відпочинковий комплекс “Термальні води Косино” розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів, 7 саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в України фонтани-джакузі з “кавою”, “вином”, “пивом”, “паленкою” та фонтан-ілюзія “Золотий кран здоров’я” висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю.

20:30 повернення в садиби, вечеря.

ДЕНЬ 5

08:00 сніданок і виїзд.

Нижнє Селище - унікальне село в Україні, яке є зразком місцевого господарювання. Мешканці об’єдналися в “Асоціацію місцевого розвитку”, завдяки якій було розбудовано інфраструктуру селища та запрацювала сироварня, яка запрошує Вас на дегустацію різних сортів сира з вином. Сир виготовляється за швейцарською технологією та є найкращим в Україні. Ті, кому сир засмакує, зможуть його придбати за цінами виробника.

Іза - неподалік цієї столиці лозоплетіння України, знаходиться оленяча ферма, в якій живуть та приносять велику радість відвідувачам понад сто плямистих оленів.

Нижня Апша - в цьому надзвичайно помпезному румунському селі збереглася фантастична дерев’яна церква св. Миколая (1604р.), храм є чудовим зразком марамороської готики.

Ділове - ласкаво запрошуємо Вас в діловий центр Європи. Діловий, тому що тут живуть ділові люди, а центр, тому що тут встановлено кам’яний знак, на якому написано: “Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним приладом, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей, встановлений центр Європи. Рік 1887”.

Кваси - центр закарпатського ліжникарства, здавна славиться своїми “квасними” (кислими) водами. Шанувальників міцніших напоїв ґречно запрошує гуцульська пивоварня, де можна побачити процес виробництва та продегустувати освіжаюче й ексклюзивне пиво, яке вариться із чеських та німецьких інгредієнтів на воді із високогірного карпатського джерела. Дегустація живого пива. 

18:30 переїзд у Поляницю, поселення в готель. Вечеря.

ДЕНЬ 6

08:00 сніданок і виїзд

Верховина - етногеографічний центр Гуцульщини, колишнє Жаб’є, що розкинулося на берегах славетної річки Чорний Черемош, окрім мальовничих карпатських панорам має й багато інших принад для вибагливих туристів. Тут Вас гостинно запрошують на концерт-екскурсію в приватний гуцульський музей побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика. Дізнатися про велику гуцульську любов Івана та Марічки, а також сфотографуватися в гуцульському одязі можна в хаті-музею кінофільму “Тіні забутих предків”

Яворів - мальовниче карпатське село, де збереглися давні традиції виготовлення домотканого вовняного покривала (ліжника) і більшість мешканців займаються ліжникарством. Лише в Яворові можна побачити повний цикл народження ліжника від овечої вовни і до готового продукту, та купити його собі додому за цінами виробників. Майстер-клас з ліжникарства.

Обід

Коломия - місто коломийок, одне з найгарніших міст Галичини, з чудовою сецесійною забудовою центральної частини міста. Обов’язково слід відвідати візитівку Коломиї - унікальний і єдиний в світі Музей писанкового розпису, знаного також як “Музей писанки”, він знаходиться в найбільшому яйці в світі (13,5 м) і має експозицію з 12 000 експонатів.

21:00 повернення в готель, вечеря.

ДЕНЬ 7

08:00 сніданок і виїзд.

Буковель - гірськолижлий курорт № 1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта.

Яремче - відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Тисячі людей милуються щороку каскадним водоспадом “Пробій” (Яремчанський Гук) та дерев’яним рестораном “Гуцульщина”. Купівля сувенірів.

Обід

Гошів - відоме по всій Україні відпустове місце завдяки чудотворній іконі Божої Матері (1737р.), яка знаходиться в церкві Преображення (1842р.) Василіянського монастиря заснованого в 1570 р. на Ясній Горі в Карпатах.

Бубнище - ботаніко-геоморфологічний резерват “Скелі Довбуша” – пам’ятка природи державного значення, є групою високих скель площею 100 га, які на фоні лісу й гір створюють невимовної краси гірські пейзажі. Вважається, що скелі використовувалися з давньоруських часів (ІХ-ХІІІ ст.) як наскельні фортеці та сторожові укріплення.

22:30 повернення до Львіву.

Проживання:

1-2 ночі: відбувається в міні-готелях села Пилипець, номери: 2-х, 3-х, 4-х місні з вигодами на поверсі.
3-4 ночі: відбувається в затишних садибах сільського туризму Берегівського району, номери: 2-х, 3-х, 4-х місні з вигодами на поверсі. 
5-6 ночі: готель “Villa Morishka” у с. Поляниця (на курорті “Буковель”) номери: 2-х, 3-х, 4-х місні з вигодами в номері.

Харчування (+-2000 тис. грн)

Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.
Обід у 1-й день –  відбувається  у кафе “Гимба” с. Пилипець. Меню: борщ червоний з м’ясом, салат овочевий, картопляне пюре з м’ясом, компот, хліб. Вартість 120 грн./особа.
Вечеря у 1-й день  — може відбувається поблизу водоспаду Шипіт, біля ватри, на свіжому повітрі (на випадок дощику  у бесідках). Можна наперед замовити: шашлик (/150 грам.), картоплю печену, соус, хліб, наливка/вино (150 грам).  Вартість 130 грн./особа.
Сніданок у 2-й день — відбувається в кафе садиби, де Ви проживаєте. Меню: налисники з джемом та сиром, чай. Вартість 80 грн./особа.
Обід в 2-й день – в ресторані біля озера Синевир і складається з найкращих страв бойківської кухні: солянка карпатська, дерун з підливою та грибами, салат з бурячка, хліб, компот. Вартість  130  грн./особа.
Вечеря в 2-й день – відбувається у кафе Вашої садиби. Меню: суп «закарпатський» (сметанний), гречаний плов (гречка тушкована із м‘ясом), овочева нарізка, хліб, компот. Вартість 120 грн./особа.
Сніданок у 3-й день — відбувається у кафе Вашої садиби. Меню: вареники з картоплею та сметаною, солодкий почастунок, чай карпатський. Вартість 80  грн./особа.
Обід в 3-й день – відбувається в ресорані “Закарпатський креденс”. Меню: салат з капусти, на перше — боб левеш, торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками, компот, десерт, хліб. Вартість 115 грн./особа.
Вечеря 3-й день – відбувається в садибах сільського туризму після поселення та складається з страв угорської національної кухні, вечеря надзвичайно ситна і смачна, господині готують зі своїх натуральних продуктів. Пропоноване меню: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палина, компот. Вартість 120 грн./особа.
Сніданок у 4-й день – відбувається в садибах сільського туризму, пропоноване меню: ковбаса, сир, бундашкеньє (схожі на грінки), масло, хліб, кава/чай. Вартість 70 грн./особа. Просимо поснідати до початку виїзду автобуса (до 08:00).
Обід в 4-й день –   відбувається у Ужгороді, в пабі “Честер”. Меню: суп-левеш, рис з овочами, лоці печене, салат "Полонинський" (помідор, огірок, капуста), компот, солодкий почастунок, хліб. Вартість 110 грн/особа.
Вечеря у 4-й день –  відбувається в садибах, на перше: ташкотлевеш, торгоня (домашні макарони особливого приготування) з підливою,  солодощі, вино/палина, компот. Вартість 120 грн./особа.
Сніданок у 5-й день – відбувається в садибах сільського туризму: яєшня, ковбаска, сир, масло, хліб. Вартість 70 грн./особа. Просимо поснідати до початку виїзду автобуса (до 08:00).
Обід в 5-й день – відбувається в кафе "Палінкашова деца”. Меню: борщок, картопляне пюре з курячою відбивною та поливкою , солодкий почастунок, компот, хліб. Вартість 130 грн./особа.
Вечеря в 5-й день –  відбувається в готелі, пропоноване меню: юшка з білих грибів, гуцульські голубці, чай із запашних цілющих карпатських трав. Вартість 120  грн./особа
Сніданок в 6-й день – відбувається в готелі, пропоноване меню: налисники з джемом, бутербродна нарізка, чай. Вартість 80  грн./особа
Обід в 6-й день – відбувається  в Косові ресторані “Гражда”, меню: курячий бульйон з локшиною, картопля з м“ясом по-домашньому, періг на парі, чай на травах, хліб. Вартість 130 грн./особа.
Вечеря в 6-й день – відбувається у готелі. відбувається у готелі. Меню: рис відварний з курячою відбивною, суп з фрикадельками, салат з капусти, чай, хліб. Вартість 110 грн./особа.
Сніданок у 7-й день – відбувається у готелі. Меню: гречана каша з сосискою, сир, масло, чай, хліб. Вартість 80 грн./особа.
Обід в 7-й день – відбувається в Яремчі в ресторані готелю “Турист». Меню: чанахи з м’ясом,  вареники зі сметаною, солодкий почастунок, хліб, узвар. Вартість обіду 120 грн./особа.

 

 

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали